Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
