Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।
