Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Author
fa: نویسنده

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Manage
fa: مدیریت

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Button
fa: دکمه

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: block
fa: قالبک

en: Token
fa: توکن

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
fa: نظر اگر شامل هر یک از عبارات فوق باشد منتشر نخواهد شد. از سجلی با کاما از هم جدا شده برای اینکار استفاده کنید. به طور مثال: خنده‌دار, افتضاح, شرکت. توجه کنید که به کوچک و بزرگ بودن حروف حساس است.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر میدان را خالی بگذارید زمان ثبت ورقه به عنوان زمان در نظر گرفته می شود
