Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
