Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Authored by
sk: Autor

en: Note
sk: Poznámka

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: block
sk: blok

en: File download
sk: Prevzatie súboru

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
sk: Komentár sa nezverejní, ak obsahuje niektoré z vyššie uvedených slov či slovných spojení. Použite čiarkami oddelený zoznam výrazov s rozlíšením veľkých a malých písmen. Príklad: smiešny, bungee jumping, "Spoločnosť s.r.o."

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sk: Formát: %time. Formát dátumu je YYYY-MM-DD a %timezone je časová zóna podľa UTC. Ponechajte prázdne pre použitie aktuálneho času po odoslaní formulára.
