Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: block
sq: blloku

en: File download
sq: Shkarkimi i file
