Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Manage
sv: Hantera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Button
sv: Knapp

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Authored on
sv: Författad

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: File download
sv: Nedladdning av fil

en: Config
sv: Konfiguration

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
sv: Kommentaren kommer att avpubliceras om den innehåller någon av ovanstående fraser. Använd en kommaseparerad lista med fraser. Exempel: rolig, hoppa fallskärm, "Företag, AB". ".

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sv: Format: %time. Datumformatet är YYYY-MM-DD och %timezone är kompensationen av tidszon från UTC. Lämna tomt för att använda tiden för formulärinlägg.
