Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: File download
ta: கோப்பு பதிவிறக்கம்
