Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Image
ta: படம்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Button
ta: விசை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Authoring information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Leave blank for %anonymous.
ta: %anonymous க்கு காலியாக விடு.

en: block
ta: பகுதி

en: File download
ta: கோப்பு தரையிரக்கம்
