Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం
