Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: block
ug: تارماق رايۇن
