Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: block
am: ጥምር

en: File download
am: ፋይል ማውረድ
