Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Button
az: Düymə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: block
az: blok

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
az: Yuxarıdakı ifadələrdən hər hansı birini ehtiva edən şərh dərc olunmayacaq. Böyük hərflərə həssas, vergüllə ayrılmış ifadələr siyahısından istifadə edin. Nümunə: gülməli, bungee jumping, "Company, Inc.\
