Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Manage
da: Administration

en: Updated
da: Opdateret

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Note
da: Bemærk

en: Button
da: Knap

en: Anonymous
da: Anonym

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Leave blank for %anonymous.
da: Lad feltet stå tomt for %anonymous.

en: block
da: blok

en: Token
da: Symbol

en: Config
da: Konfigurér

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
da: Kommentaren skjules hvis den indeholder et af udtrykkene ovenfor. Indtast en kommasepareret liste af udtryk. F.eks.: sjovt, trampolinspring, "Firma A/S"

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
da: Format: %time. Datoformatet er YYYY-MM-DD og %timezone er tidszoneforskydelsen fra UTC. Lad feltet stå tomt for at bruge oprettelsestidspunktet.
