Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Manage
et: Halda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Authored by
et: Autor

en: Button
et: Nupp

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: block
et: plokk

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
et: Kommentaar määratakse mitteavaldatuks, kui see sisaldab ühtegi ülalloetletud fraasidest. Fraasid on tõstutundlikud, komadega eraldatud. Näide: naljakas, benžihüpe, "Kompanii, Inc."

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Kuupäevavorming on YYYY-MM-DD ja %timezone on ajavööndi nihe UTC ajast. Tühjaks jätmise korral kasutatakse postitamise aega.

en: The uploaded image will be displayed on this page using the image style choosen below.
et: Üleslaetud pilti näidatakse sellel lehel kasutades allvalitud pildistiili.
