Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Button
hr: Gumb

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: block
hr: blok

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
hr: Komentar neće biti objavljen ukoliko sadrži neku od fraza navedenih iznad. Koristite zarezom razmaknut popis fraza osjetljivih na velika i mala slova. Npr: smiješno, lopov, kukulele, "Tvrtka, doo."

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
hr: Oblik: %time. Oblik datuma je YYYY-MM-DD i %timezone je vremenski odmak od UTC. Ostavite praznim kako bi koristili vrijeme unosa sadržaja.
