Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: block
lt: blokas

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
lt: Komentaras bus nepaskelbtas jei jame bus frazės esančios viršuje. Jautru didžiosioms raidėms, kableliu atskirta frazės. Pavyzdžiui: juokinga,  šokinėjimas, "Kompanija uab"

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.
