Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Authored by
mr: लेखक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
