Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Manage
ro: Administrați

en: Updated
ro: Actualizat

en: Authored by
ro: Autor

en: Button
ro: Buton

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsaţi liber pentru %anonymous.

en: block
ro: bloc

en: Token
ro: Simbol

en: Config
ro: Configurație

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
ro: Comentariul nu va fi publicat dacă conține oricare dintre sintagmele de mai sus. Utilizați o listă de sintagme sensibile la majuscule, separate prin virgulă. Exemplu: amuzant, bungee jumping, "Company, Inc."

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ro: Format: %time. Formatul datei este YYYY-MM-DD, iar %timezone este diferența de fus orar de la UTC. Lăsați necompletat pentru a folosi timpul la care a fost salvat formularul.
