Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Image
ru: Изображение

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Manage
ru: Управление

en: Updated
ru: Обновлено

en: Authored by
ru: Автор

en: Button
ru: Кнопка

en: Anonymous
ru: Гость

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Authored on
ru: Создан в

en: Leave blank for %anonymous.
ru: Если поле оставить пустым, автором будет %anonymous.

en: block
ru: блок

en: Token
ru: Токен

en: Config
ru: Конфигурация

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
ru: Публикация комментария будет отменена, если в его содержании будет найдено хотя бы одно слово из списка. Вводите слова разделяя их запятыми. Учитывается регистр введённых знаков.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ru: Формат: %time. Формат даты - YYYY-MM-DD, часовой пояс %timezone - смещение по UTC. Оставьте пустым, чтобы использовать время отправки формы.
