PayEx (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Menu item
pl: Element menu

en: Payment
pl: Płatność

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: U.S. Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: United States dollar
pl: Dolar amerykański

en: Payment API
pl: API płatności

en: Encryption key
pl: Klucz szyfrujący

en: Pound sterling
pl: Funt szterling

en: PayEx account
pl: Konto PayEx

en: Danish krone
pl: Korona duńska

en: Swedish krona
pl: Korona szwedzka

en: Norwegan krone
pl: Korona norweska

en: SoapFault in %function: %faultstring
pl: SoapFault w %function: %faultstring

en: PayEx settings
pl: Ustawienia PayEx

en: Configure PayEx account settings
pl: Konfiguruj ustawienia konta PayEx

en: Receive payments via PayEx.
pl: Otrzymuj płatności przez PayEx.

en: New encryption key
pl: Nowy klucz szyfruący

en: Norwegian krone
pl: Korona norweska

en: Default VAT rate
pl: Domyślna stawka VAT

en: VAT rate must be a number between 0 and 100.
pl: Stawka VAT musi być liczbą z przedziału od 0 do 100.

en: Payment for site @site_name
pl: Płatność dla strony @site_name

en: Redirect to PayEx to pay by credit card.
pl: Przekieruj do PayEx, aby zapłacić kartą kredytową.

en: Order number: @order_id
pl: Zamówienie numer: @order_id

en: Payment for order at @site_name
pl: Płatność za zamówienie na @site_name

en: Payment integration modules.
pl: Moduły integracji płatności.

en: Status updated
pl: Status został zaktualizowany

en: Process Ubercart 3 payments using PayEx.
pl: Przetwarzaj płatności Ubercart 3 wykorzystując PayEx.
