PayEx (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Payment
uk: Оплата

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Euro
uk: Євро

en: Capture
uk: Захопити

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Danish krone
uk: Датська крона

en: Swedish krona
uk: Шведська крона

en: Norwegian krone
uk: Норвезька крона

en: Default VAT rate
uk: Ставка ПДВ за замовчуванням

en: Capture payment
uk: Зарахувати платіж
