PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: Menu item
af: Menu-item
