PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Menu item
ar: رابط

en: Reference
ar: مرجع

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Euro
ar: اليورو
