PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Save
be: Захаваць

en: Menu item
be: Пункт меню
