PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
