PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Payment
cs: Platba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Capture
cs: Zachytit

en: Credit card
cs: Platební karta
