PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Save
cy: Cadw

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: Payment
cy: Taliad

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd
