PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Save
eo: Konservu

en: Menu item
eo: Menuero
