PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde

en: Menu item
eu: Menu itema
