PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Payment
gl: Pagamento

en: Reference
gl: Referencia

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
