PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: U.S. Dollar
hr: SAD Dolar
