PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Default currency
id: Mata uang bawaan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Menu item
id: Pokok menu

en: Payment
id: Pembayaran

en: Reference
id: Referensi

en: Credit card
id: Kartu kredit
