PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Default currency
is: Sjálfgefinn gjaldmiðill

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Save
is: Vista

en: Menu item
is: Valmyndahluti

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Euro
is: Evra

en: Credit card
is: Kreditkort
