PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Default currency
ja: デフォルトの通貨

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: Payment
ja: 決済

en: Reference
ja: 参照

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Visa
ja: VISA

en: Credit card
ja: クレジットカード
