PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Save
kk: Сақтау

en: Menu item
kk: Мәзір элементі
