PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست
