PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Payment
nl: Betaling

en: Reference
nl: Referentie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Default VAT rate
nl: Standaard BTW-tarief

en: Capture payment
nl: Betaling vastleggen
