PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Save
nn: Lagre

en: Menu item
nn: Menydel

en: Payment
nn: Betaling

en: Credit card
nn: Kredittkort
