PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Default currency
oc: Devisa per defaut

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Payment
oc: Pagament
