PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Default currency
pt: Moeda predefinida

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Guardar

en: Menu item
pt: Item de menu

en: Payment
pt: Pagamento

en: Reference
pt: Referência

en: Capture
pt: Captura

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Capture payment
pt: Captura de pagamento
