PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Payment
sk: Platba

en: Reference
sk: Referencia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Capture payment
sk: Zachytiť platbu
