PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: Menu item
sl: Menijski element
