PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Save
sq: Ruaj

en: Menu item
sq: Zëri i menusë
