PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Default currency
sv: Förvald valuta

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Menu item
sv: Menyval

en: Payment
sv: Betalning

en: Reference
sv: Referens

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Credit card
sv: Kontokort
