PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: Menu item
th: เมนูย่อย

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Euro
th: ยูโร

en: Credit card
th: บัตรเครดิต
