PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Default currency
tr: Varsayılan Para Birimi

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Menu item
tr: Menü öğesi

en: Payment
tr: Ödeme

en: Reference
tr: Kaynak

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Euro
tr: Avro

en: Credit card
tr: Kredi Kartı
