PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Default currency
vi: Tiền tệ mặc định

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Buffer
vi: Bộ đệm
