PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Reference
az: Istinad
