PayEx (7.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Payment
ca: Pagament

en: Reference
ca: Referència

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit
